SoftProject

Rozwiązania informatyczne

dla Twojego biznesu
Dowiedz się więcej

Nasza specjalność

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb Klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostarczając skuteczne
i niezawodne oprogramowanie. Zatrudniamy specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem
w realizacji projektów IT.

Nasze projekty

Nasze projekty

Lolou logo
ATC Transfers Module
UKE logo
Wnioski elektroniczne dla UKE
DHL logo
DHL Quote'N'Go Mobile
Dowiedz się więcej

Aktualności

 • Nominacja w konkursie

  14 marca 2013

  Portal e-zabytek, otrzymał nominację w konursie Wydarzenie Historyczne Roku 2012. Portal e-zabytek jest częścią wykonanego przez SoftProject systemu służącego do digitalizacji archiwów Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

 • Wdrożenie systemu oceny pracowników w IBE

  22 luty 2013

  Pierwsze wdrożenie porduktu Edu+ systemu do oceny dorobku naukowego pracowników instytucji badawczych. Dedykowane rozwiązanie pod nazwą WENA zostało wdrożone w Instytucie Badań Edukacyjnych.

 • Premiera: 'Zabytki w Polsce'

  12 grudnia 2012

  Zrealizowana przez nas, oficjalna aplikacja Narodowego Instytutu Dziedzictwa - 'Zabytki w Polsce' jest już dostępna w sklepie Google Play™. Wersja na system iOS będę dostępna już niedługo. Zapraszamy do pobierania!

 • Wystąpienie na konferencji

  19 listopada 2012

  Wzięliśmy udział w konferencji Reprodukcja cyfrowa zabytku – metody, wiarygodność, trwałość w ramach cyklu Cyfrowe spotkania z zabytkami'. W trakcie prelekcji mieliśmy okazje zaprezentować nasze rozwiązania zrealizowane dla Narodowego Instytutu Dziedzictwa w ramach projektu CARARE.

 • Otrzymaliśmy nagrodę!

  5 października 2012

  Z ogromną przyjemnością informujemy o fakcie, że Nagrodę Publiczności oraz wyróżnienie za specjalne walory funkcjonalne w konkursie Internetowa Mapa Roku 2012 otrzymał Portal Mapowy 'e-Zabytek' Narodowego Instytutu Dziedzictwa, którego jesteśmy współautorem.

 • Piszą o nas

  15 września 2012

  Nasza oferta została zauważona. O wdrażanych przez nas usługach pisze Gazeta MŚP w wrześniowym numerze, w artykule 'Pogoda na chmurę nie tylko dla bogaczy'. Zapraszamy do lektury.